

Har du glömt block och penna? Inga problem, vi servar er med allt från pennor och whiteboards, till teknik och kaffe. Som grädde på moset har vi personal som är lika måna som du att just ditt event ska bli lyckat.
Varför inte boka auditoriet Colosseum för er nästa kongress där avancerad teknik förenas med god akustik. Här kan upp till 500 deltagare sitta bekvämt under allt från kreativa seminarier till hästauktioner. I anslutning finns en stor bankettsal med plats för 600 personer, en stor bar och hotellets populära Atriumgård.
När ni har konfererat klart är det lätt att smita över till Sollentuna Centrum för en shoppingtur eller för den lite hurtigare att ta en löprunda längs Edsviken. Vill du bara njuta kan vi varmt rekommendera hotellets spa-avdelning.
Ta en rundtur i våra konferensrum med 360 graders bilder.